ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО WHIRL


Nasal Booster  - перший в Україні девайс, що полегшує носове дихання

Nasal Booster  - інноваційна розробка від компанії Whirl. 

Девайс застосовується:
при фізичних навантаженнях (спортзал, пробіжки, спорт)
при утрудненому носовому диханні (задишка, дефіцит кисню)
для захисту від повітряних алергенів 
для захисту від хропіння

Як працює Nasal Booster?

У бустері розташована турбіна з 5-ти лопатів, яка природним шляхом прискорює повітря, що вдихається, спрямовуючи його безпосередньо до верхніх дихальних відділів. Ви отримуєте більше кисню із кожним вдихом, активно збагачуючи ним організм.

Матеріал

Nasal Booster зроблено з м’якого, еластичного гіпоалергенного матеріалу, що застосовується у пластичній хірургії. Матеріал поставляється швейцарською компанією «Еласто». Його висока якість дозволяє не відчувати бустера у носі й насолоджуватись повноцінним диханням.

Nasal Booster для спорта

Радимо брати бустер із собою на пробіжки, до спортзалу та на спортивні тренування. Завдяки тому, що він збільшує  приплив кисню,  Ви будете менше втомлюватись, довше тренуватись і швидше спалювати калорії. До того ж кисень нейтралізує молочну кислоту у м’язах, тому після тренувань буде легше відновлюватися. 

Фільтри до Nasal Booster

Для захисту органів дихання від алергенів: пилу, пилку рослин, вовни, часток епітелію до назального бустеру можна вставити спеціальні фільтри. Вони не пропускають частки більше за 10 мікрон та надійно захищають верхні дихальні шляхи. Це справжня персональна система очищення повітря. 

Nasal Booster від хропіння

Якщо злипаються ніздрі, викривлена носова перегородка, мучить задишка, не вистачає кисню – це призводить до виникнення хропіння. Бустер допоможе уникнути цих проблем, дозволить повноцінно виспатися та поліпшить якість Вашого сну. Ви кожного ранку будете свіжими, сповненими сил та енергії!

Обирайте Nasal Booster  - дихайте вільно, тренуйтесь легко!

www.mywhirl.com