Чоловіки

Shu-Sport.com – робимо спортивних чоловіків стильними та модними

Відома телеведуча і столичний спортивний блогер Олександра Шульгіна та її сестра Уляна розробили лінію дизайнерського одягу для спорту та активного дозвілля. Для чоловіків дизайнерський спортивний одяг від О.Шульгіної пропонується на сайті магазину Shu-Sport.com, доступні наступні колекції:

·     Лінія одягу для заняття спортом

·     Спорт кежуал для повсякдення. 

Чому варто купити ●SHU● man? 

Основні переваги чоловічого одягу ●SHU● man – це:

·     Це національна колекція модного спортивного та повсякденного одягу від українського дизайнера.

·     Унікальна стильна пропозиція - в кожній моделі відчувається настрій і тонкий смак команди дизайнерів.

·     Поєднання модних тенденцій з практичністю, зручністю і комфортом.

·     Велика розмірна сітка (від XS до L) - в колекцію ●SHU● man можуть одягатися як підлітки, так і великі рослі чоловіки.

·     Бездоганний крій, що підкреслює красу атлетично складеного чоловічого тіла і вдало приховує певні індивідуальні недоліки.

·     Кращі тканини і фурнітура.

·     Багатий асортимент ветрівок, лонглівів і світшотів, тренувальних і повсякденних спортивних костюмів.

 Колекція ●SHU● man и взагалі бренд ●SHU● ще дуже молоді - всього кілька місяців пройшло з початку 2017 року, коли було оголошено про старт продажу чоловічої колекції. Але це не заважає колекції чоловічого одягу і дизайнерському бренду завойовувати серця тих, хто не знає, що таке жити без спорту, без руху, без динаміки. Люблять ●SHU● man  і ті, хто цінує практичність, зручність, вільний стиль. В одязі ●SHU● man присутні елегантність і гарний смак, яких часом так важко домогтися при крою та пошитті спортивного і повсякденного одягу. Але сестрам Олександрі та Уляні, схоже, вдалося вловити і з'ясувати, чого ж, насправді, хочуть чоловіки.


Уточнити пошук

Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)