Діти

ДИТЯЧА КОЛЕКЦІЯ ●SHU● KIDS - МОЛОДЕ ПОКОЛІННЯ ВИБИРАЄ SHU-SPORT.COM

Дизайнерська лінія спортивного одягу від Олександри Шульгиної та її сестри Уляни представляє дитячу колекцію ●SHU● kids. Молодий бренд ●SHU● підготував для наймолодших і юних спортсменів ексклюзивні моделі, в яких ваша дитина буде відчувати себе зручно і комфортно.

Сучасний дитячий одяг, за винятком шкільної форми, чепурних суконь «принцеси» для дівчаток і хлопчачих костюмчиків з жилетами і галстучком для свята в дитячому садку або в школі, - це практичний і зручний спортивний кежуал. І це цілком зрозуміло. Придбання такого одягу для повсякдення, початку спортивних активностей (ролики, скейти, самокати, фітболи та іншого) дозволяє батькам забезпечити своїх дітей комфортним, м'яким, що не утрудняють руху гардеробом з оптимальними терморегуляцією, водонепроникністю і паропроникністю.

 Перевагами дитячої колекції ●SHU● kids можна вважати:

· Унікальні дизайнерські моделі від українського дизайнера спортивного одягу для заняття спортом і повсякдення.

· Для пошиття використовуються кращі тканини, м'які і, що важливо, - дихаючі та гіпоалергенні.

· При крої особлива увага приділяється закладенню швів - ніжна шкіра малюків і підлітків не відчуває ніякого дискомфорту при інтенсивних рухах під час спортивних занять і енергійних ігор під час прогулянки.

· Дизайнерська колекція ●SHU● kids розрахована на тривале застосування, без втрати зовнішньої привабливості одягу. Незважаючи на ексклюзивність дизайнерської колекції, пропоновані речі практичні в носінні, за ними легко доглядати, адже ні для кого не секрет, що дитячі речі прати і чистити потрібно набагато частіше, ніж одяг для дорослих.


В цій категорії немає товарів.