Індивідуальне замовлення

Створи свою унікальну колекцію разом з Олександрою Шульгіною!

Одяг для спорту і активного дозвілля з унікальним принтом - що може бути краще, щоб підкреслити свій стиль та індивідуальність? Команда Олександри Шульгіної готова розмістити малюнки, принти, візерунки, надані покупцями нашого одягу. 

Якщо ви хочете створити своє індивідуальне замовлення, ми зможемо втілити всі ваші найсміливіші фантазії, нанесенням вподобаного зображення на обрані вами товари з будь-якої нашої дизайнерської колекції. Найпопулярніша процедура нанесення принта - на груди або спину футболки, топа, лонгсліва, світшота, спортивної кофти. Це найкращий подарунок з нагоди дня народження, ювілею, іншого святкового заходу. Це, по суті, ексклюзивний товар «2 в 1» - дизайнерська футболка, лонгслів, світшот або топ від Олександри Шульгіної з унікальним принтом.

Чим вище якість вподобаного зображення, тим краще воно «ляже» на тканину і буде виглядати дійсно круто! Ми гарантуємо, що при якісному зображенні ми зробимо не спотворений, а пропорційний принт, без пікселізації та розмитих контурів. 

Надсилайте ваші зображення в електронному вигляді і отримуйте натомість неповторну річ, яка точно буде зроблена на ваш смак.