Дропшипінг

Все, що ви хотіли знати про дропшипінг з Олександрою Шульгіною

Інтернет-магазин бренду спортивного одягу Shu-Sport.com від дизайнера Олександри Шульгіної пропонує скористатися популярною послугою дропшипінг (dropshipping). Наші інтернет-продажі принесуть вам вигоду, і немає необхідності робити витрати на закупівлю і формування складу. 

Як це працює?

Підприємницька діяльність, іменована дропшипінг, полягає у використанні інтернету, через який ведеться продаж від виробника. Посередницьку функцію в даній торговій схемі виконує так званий дропшипер, від якого потрібно мати:

·     Свій інтернет-сайт

·     Аккаунт (групи, сторінки) в соцмережах

·     Інші методи онлайн-продажу.

Фактично дропшипер є менеджером з продажу, що збирає замовлення для виробника, який вже безпосередньо відправляє переданим дрошипером клієнтам замовлені товари. Вигоду отримують всі:

·  Кінцевий споживач отримує 100% оригінальну продукцію від виробника і за прийнятними цінами. Як відомо, в інтернеті все дешевше!

·   Виробник реалізує свою продукцію і заодно отримує більший радіус охоплених споживачів, тим самим, просуваючи товари від власного бренду.

·   Проміжна посередницька ланка, дропшипер, отримує комісійну винагороду за рахунок різниці між оптовою і роздрібною ціною, при цьому, накладні витрати мінімальні.

5 причин, чому дропшипери воліють працювати з Shu-Sport.com

Ви хочете отримати хороші комісійні, якісний товар в хорошому асортименті, який заслуговує на довіру і з великою розмірною сіткою (XS-L)? Саме час стати посередником у продажу дизайнерського спортивного одягу від дизайнера Олександри Шульгіної - впізнаваного бренду, який вже може продавати себе сам.

 Наші дропшипери:

  1. Не потребують наявності стартового капіталу, не роблять інвестиції в закупівлю спортивного одягу для формування складу.
  2. Не шукають приміщення під склад і під торговий майданчик, не стурбовані пошуком персоналу для реалізації продукції.
  3. Немає різниці, в якому населеному пункті ви проживаєте, так як доставка - зона нашої компетенції.
  4. Винагорода (комісія) виплачується в зручній для дропшипера формі.
  5. Ви завжди будете «на висоті», так як ми надаємо потужну маркетингову підтримку: актуальні розцінки, стан складу, характеристики і фото товару. Це бізнес без ризику - немає інвестицій, немає складу, немає відповідальності за найнятий персонал. Все, що від вас потрібно: створені або існуючі ресурси для інтернет-продажу, ентузіазм, вільний час і бажання стати частиною команди бренду Олександри Шульгіної.

 Етапи співпраці покупець-дропшипер-бренд

Ваше завдання - знайти покупців. Рекомендовані прийоми маркетингових комунікацій: розміщення товарних позицій в інтернеті (дошки оголошеннь, соцмережі, акукціони, власний інтернет-магазин).

  1. Потім споживач оплачує товар за роздрібною ціною. Дропшипер отримує різницю за рахунок роботи з брендом за оптовими цінами.
  2. Бренд відправляє покупцеві обраний товар за заявленою адресою (всі дані про покупця - зона відповідальності дропшипера). При відправці замовлення кінцевого споживача, представники бренду зберігають власне «інкогніто», пересилаючи продукцію від імені дропшипера.
  3. Щоб стати членом мережі дропшиперів спортивного бренду Олександри Шульгіної, вам потрібно зробити онлайн-заявку на наш e-mail. Обов'язковою умовою є необхідність відправити інформацію про ваші онлайн-ресурси для просування і продажу спортивного одягу нашого бренду за роздрібними цінами (сайт, акаунти в соцмережах, комерційні портали і т.п.). Ми не працюємо і не пояснюємо, чому ми не хочемо цього робити, тим, хто не зміг або не захотів вказати джерела, за допомогою яких планує просувати і продавати продукцію нашого бренду.
  4. Як тільки всі формальності будуть виконані, ви отримаєте статус дропшипера і зможете оформлювати угоди на продаж спортивних товарів нашого бренду. Спеціальна онлайн-форма замовлення враховує дані дропшипера, клієнта. Перед відправкою товару вашому клієнтові, представник бренду погоджує з посередником всі деталі замовлення (колір, розмір товару, спосіб доставки - передоплата, накладений платіж, вид оплати і т.п.). На сайті бренду вказані роздрібні ціни, перерахунок вашої спеціальної ціни відбувається безпосередньо при обробці замовлення.
  5. Якщо клієнт обрав накладений платіж, то витрати по зворотній доставці товару, в разі, якщо він не влаштував клієнта, утримуються з дропшипера. Виплата комісійних при такій формі оплати замовлення виконується по допзапиту на наш e-mail з зазначенням № замовлення і ваших платіжних реквізитів.

Вигода в %

В середньому, заробіток дропшипера становить 25-35% від зазначених роздрібних цін. Замовити в місяць дрошипер може від 1 і більше одиниць будь-якої продукції бренду..

Якщо ви успішні, виконуєте план більше 30 одиниць, то, як заохочення, з наступного місяця ви отримуєте товари за спеціальною ціною (оптовий партнер) - з дисконтом 40-50% від роздрібної.

Час  гроші

Терміни доставки у нас найприйнятніші. Ми не змусимо вашого клієнта чекати надто довго:

·     При наявності продукції на нашому складі процедура доставки займе 1-3 дні.

·     Якщо товар відсутній, то для вашого клієнта його оперативно виготовлять протягом 2-5 робочих днів.

 Традиційно ми підтверджуємо зроблені замовлення двічі в день (9.00-12.00, 16.00-18.00). Режим роботи - пн-пт, 9.00-18.00.